Edwin Atherton International'a Hoş Geldiniz

Finansal Dolandırıcılık ve Offshore Bankacılık Soruşturmaları

Edwin Atherton, Cheyenne, Wyoming merkezli, konusunda uzmanlaşmış bir Uluslararası Dedektiflik Ajansıdır:

Feinstein & Sullivan için özel dedektiflik ajansı olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Edwin Atherton Hakkında

Geçmişin mirası üzerine inşa edilen yeni nesil bir dedektiflik bürosu

Edwin Atherton olarak, bu modern zamanlarda en kapsamlı yazılımları verimli bir şekilde kullanmayı ve bunları geleneksel bilgelik ve araştırma yöntemleriyle birleştirmeyi bilen bir ajansla çalışmanız gerektiğinin farkındayız. Geçmişten ders almak ve bunu siber güvenlik alanındaki bilgi birikimimizle birleştirmek ve en son teknolojiyi kullanmak en iyi sonuçları veren şeydir. Ağımız sınırlarımızın çok ötesine ulaşarak şu anda 143’ten fazla ülkedeki bireyler ve işletmeler hakkında bilgi alabilmektedir. Finans sektöründeki bağlantılarımız, lisanslı müfettişlerimiz ve çeşitli yargı alanlarındaki avukatlarımız, müşterilerimize sonuç sunmak için sürekli genişleyen erişimimize izin vermektedir.

Kim olduğumuzu merak edebilirsiniz, ancak biz bu şirketin arkasındaki bir veya iki kişiden daha fazlasıyız. Biz küresel bir ağız. Edwin Atherton ile iş yaptığınızda, kendi alanlarında zirvede olan profesyonellerden oluşan geniş bir ağa anında erişebilirsiniz. Tüm bunlar, tek bir temas noktasını koruyarak ve herhangi bir ek sosyal yardıma gerek kalmadan gerçekleştirilebilir.

Ayrıca Feinstein & Sullivan’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki özel finansal dedektiflik ajansı ve offshore bankacılık araştırma firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Size sunduğumuz hizmet rakipsizdir. Aslında bizim yaptığımız işi verimlilikle ve kalıpların dışında düşünerek yapabilen şirket sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Günümüzde sonuç odaklı bir dünyada yaşadığımızı biliyor ve bunları başarmak için çabalıyoruz. Bu, beklentileri doğru belirlemek ve müşterilerimizle açık bir iletişim kurmakla başlar. Edwin Atherton’daki herkes bu standartları benimsiyor ve işinizi kazanmayı dört gözle bekliyoruz.

FEINSTEIN & SULLIVAN İÇİN MÜNHASIR ACENTELİK

Feinstein & Sullivan için özel bir finansal dedektiflik ajansı ve offshoring bankacılık danışmanlığı olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizi duruma göre kabul ediyoruz. Aşağıdaki hizmetlerimize bir göz atın ve size yardımcı olup olamayacağımızı bize bildirin:

Özel Dedektiflik Büromuzun uzmanlık alanları

Varlık Aramaları

Size yasal olarak borçlu olan ve kişi veya kuruluş aleyhinde yasal bir kararı olan ancak evraklarda hiçbir mal varlığı göstermeyen birini tanıyor musunuz? Bu varlık, kağıt üzerinde gösterecek bir şeyi olmadığı halde lüks bir yaşam tarzı mı sürüyor ve bu nedenle sizin kararınızı uygulayamıyor mu? Yardımcı olabiliriz!

Mali Dolandırıcılık Soruşturmaları

Dolandırıcılık mağduru oldunuz ve çok ihtiyaç duyduğunuz kanıtı bulamıyor musunuz? Bir kişi ya da kurumun herhangi bir mali suç işlediğinden şüpheleniyor ancak bunu kanıtlayamıyor musunuz? Bize haber verirseniz kesinlikle ilgilenebiliriz. Sınırlar bizim için sorun değil. ABD'nin 50 eyaletinin tamamında ve uluslararası alanda toplam 143 ülkede çalışabiliyoruz.

Kapsamlı Özgeçmiş Kontrolleri

Hiç birinin geçmişini merak ettiniz mi? Herhangi birinin geçmişiyle ilgili gerçeği bulmak için derinlere iniyoruz. Birisi hakkında 24-48 saat içinde ayrıntılı bir rapor alın.

Offshore Bankacılık Soruşturmaları

Birinin sizden mal varlığı sakladığından mı şüpheleniyorsunuz? Boşanmayı mı düşünüyorsunuz? Birinin size borcu var ve bu kişinin denizaşırı ülkelerde para sakladığına dair bazı bilgilere mi sahipsiniz? Ayrıntıları bize bildirin, size yardımcı olabiliriz.

"Mükemmellik, eğitim ve alışkanlıkla kazanılan bir sanattır. Erdem ya da mükemmelliğe sahip olduğumuz için doğru davranmayız, aksine doğru davrandığımız için bunlara sahibizdir. Bizler tekrar tekrar yaptığımız şeyiz. O halde mükemmellik bir eylem değil, bir alışkanlıktır."

ول ڈیورنٹ
Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?
Bize Ulaşın

    urاردو